Zážitková cesta vínnym chotárom

Naša ponuka vychádza z pravidelnej komunikácie s vinármi. Každý z nich si nájde svoj čas pre vás. Budete mať možnosť dôkladne sa zoznámiť s ich vínami a ich filozofiou výroby vína a rozvoja regiónu. Všetky vinárstva v našej ponuke sú zárukou jedinečných vín a buď sú na regionálnom trhu už etablované, alebo majú preukázateľný potenciál obohatiť nielen malokarpatský región o jedinečné a špičkové vína. Vínne pivnice v našej ponuke spĺňajú vysoké štandardy - očarí vás ich atmosféra prameniaca z dávnej histórie, alebo moderná, nápaditá a vkusná architektúra.

1)    SÚKROMNÉ DEGUSTÁCIE V MALOKARPATSKEJ OBLASTI

Doprajte si súkromnú návštevu vínnych pivníc. Vinári vás osobne privítajú a ponúknu vám prezentáciu svojho vinárstva spojenú s degustáciou vín s domácim občerstvením. 

Odporúčame návštevu dvoch až štyroch vínnych pivníc, avšak sme flexibilní a zážitok pripravíme presne podľa vašich predstáv. K súkromnej vínnej ceste si môžete objednať aj obed, alebo večeru - či už priamo vo vybraných vinárstvach, alebo v niektorej z našich partnerských reštaruácií v regióne.

 • Na rozdiel od masových akcií sa vám bude vinár osobne venovať, v pivnici sa nebudete tlačiť s množstvom ľudí
 • Degustácia vynikajúcich vín s výkladom vinára, alebo pivničného majstra, či someliéra.
 • Ochutnáte minimálne 8 až 12 vzoriek v jednom vinárstve 
 • Vo vinárstvach bude zabezpečené občerstvenie k degustácii
 • Komplet zabezpečený transfer pre celú skupinu
 • Welcome drink už v autobuse alebo minivane
 • Pri každej ochutnávke možnosť nákupu vína 

ZÁŽITOK NA MIERU

Zážitkovú vínnu cestu pre vás pripravíme priamo na mieru - stačí nám napísať, alebo zavolať. Ceny vždy nastavujeme individuálne podľa konkrétnej ponuky a predstáv našich klientov.

Na základe našich skúseností je odhadovaná doba návštevy troch vinárstiev a reštaurácie približne 6-7 hodín. 

Vieme zorganizovať súkromnú vínnu cestu aj pre dve osoby, ale ideálny je minimálny počet 5 osôb. Avšak vieme pripraviť aj veľký event pre skupiny nad 50 osôb.

Vhodné pre romantický zážitok pre dvoch, oslavu narodením s priateľmi, ako aj pre veľký firemný event

NEBÝVATE V MALOKARPATSKOM REGIÓNE?

Žiaden problém. Zabezpečíme aj pre vás vínnu cestu do pivníc malokarpatského regiónu. Pripravíme pre vás návštevu štyroch vinárstiev s ochutnávkou vín a občerstvením, večeru (podľa preferencií husacina, pečené prasiatko, vegetariánska ponuka), ubytovanie na jednu noc a samozrejme prepravu medzi jednotlivými vinárstvami.

2)   SPOZNAJTE VÍNA V HONTE, TEKOVE A OKOLÍ NITRY

Otvoríme pre vás vínne pivnice a vinárstva Nitrianskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. 

Z Bratislavy máme väčšinou na skok do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, avšak vynikajúce a nápadité vína dorábajú aj vinohradníci a vinári z Hontu, Tekova a okolia Nitry. 

Navyše v Honte a Tekove sa viníč rodí aj na úpätí Štiavnických vrchov a hrozno tak čerpá silu z vulkanického podložia, čo vínu dodáva jedinečné vlastnosti.

 

Na základe našich skúseností si je potrebné rezervovať na ochutnávka v troch vinárstvach s obedom a prípadne večerou celý deň. 

Prípadne vám vieme rezervovať príjemné ubytovanie v niektorom z našich partnerských penziónov v Honte, alebo v Tekove a vaša vínna cesta tak získa ďalší rozmer.

Popri ochutnávaní jedinečnej peseckej leánky v unikátnych tufových pivniciach budete mať čas napríklad aj na

 • návštevu fascinujúcich skalných obidlí v Brhlovciach, 
 • alebo pitoresknej dedinky Lišov,
 • či výrobňu domácich olejov v Súdovciach
 • a ďalších lokálnych zaujímavostí

To všetko s komfortným transferom v pohodlnom minivane s kvalitnou fľašou vína na "palube", bez starostí. 

Native Slovakia vám pri spoznávaní tejto malebnej časti Slovenska zabezpečí "full service".

Zážitkovú vínnu cestu pre vás pripravíme priamo na mieru - stačí nám napísať, alebo zavolať. Ceny vždy nastavujeme individuálne podľa konkrétnej ponuky a predstáv našich klientov.