Naše hodnoty

Partnerstvo

Naša ponuka sa opiera o partnerstvo s vybranými vinárstvami, ktoré máme overené a ponúkajú vysoko kvalitné vína, a sú zárukou jedinečnej atmosféry a zážitkov z ochutnávania vín. Ponúkame zážitkovú gastronómia na základe prepojenia kvalitného produktu (víno), príjemnej pivnice s atmosférou, charizmou, vkusnými dizajnérskymi prvkami a kvalitným, prípadne chutným jedlom a srdečným pohostením.

Toto partnerstvo je pre nás korektný vzťah medzi vinármi, vami a nami. To znamená, že pre nás je dôležitý a želaný (narozdiel od bežných vzťahov) najmä partnerský trojuholník medzi vinármi, klientmi a našou firmou. Každý článok tohto trojuholníka má nezastupiteľnú funkciu.

Vinári

Domáci vinári, sú tí, ktorí nás zaujali svojou charizmou, ktorí kladú dôraz na región a majú kladný vzťah k chotárom, kde pestujú vinič. Základom ich produkcie je hrozno dopestované v regióne Malých Karpát. Zároveň majú úprimný záujem o rozvoj a tvorbu regiónu, budovanie vzťahov s lokálnym prostredím a obyvateľmi a záleží im na obnovovaní vinohradov, tradícií a kultúry. Vinári sa vám budú osobne venovať a prezentovať svoje produkty a svoje remeslo. Na základe takéhoto prístupu budete mať tiež možnosť navštíviť vinice a priamo pri koreni ochutnať víno z hrozna, ktoré sa tam urodilo.


Zákazníci

Vy, ktorí máte radi víno (alebo ho chcete mať radi) a chcete zažiť čaro jeho ochutnávania.

Native Slovakia

Sme nadšenci, ktorí máme radi tento región a preto sa ho snažíme sprístupniť záujemcom, ukázať aj iným ľuďom v akom úžasnom prostredí žijeme a upozorniť na prepojenie prírodného bohatstva s ľudskou produkciou (remeslo, vinárstvo, kultivácia vinohradov a chotárov), tradíciami a bohatou históriou. Poznáme detailne vinárstva, vieme vybrať vinárov podľa vašich potrieb, záujmu, chutí a druhu zábavy. Vieme sprostredkovať informácie o výrobe vína a druhov vín. Tieto poznatky máme na základe osobných skúseností a priateľských vzťahov s danými vinármi.