Firmy a eventy

Privátne ochutnávky vín

Na rozdiel od masových akcií sa vám bude vinár osobne venovať. Ochutnáte vynikajúce vína s výkladom vinára, alebo pivničného majstra. Vo vinárstvach bude zabezpečené občerstvenie k degustácii. V prípade záujmu zabezpečíme výdatnú večeru podľa preferencií.  Dôraz na malé a stredné rodinné vinárstva v rámci podpory udržateľnej regionálnej ekonomiky. Flexibilná kapacita - od menších skupín (8 osôb) až po veľké kolektívy (50 osôb a viac). Pri každej ochutnávke možnosť nákupu vína. Komplet zabezpečený transfer pre celú skupinu je samozrejmosťou.

Ochutnávka vín v bani

Jedinečné prepojenie baníckej a vinárskej tradície mesta Pezinok- Ocitnete sa v Geoparku Malé Karpaty v areáli baní v Pezinku. Navštívite banskú štôlňu, kde ochutnáte vzorky vín od malokarpatských vinohradníkov a vinárov. Dozviete sa o histórii baníctva v regióne Malých Karpát - prepojenie ťažby vzácnych kovov, jedinečnej prírody a vinárskeho remesla. Možnosť vyskúšať si ryžovanie zlata a hľadanie minerálov. Zabezpečíme chutné jedlo (grilované špeciality priamo v areáli, prípadne food-truck servírujúci kvalitný street-food.)

Oberačka hrozna a ochutnávka

Vyskúšajte si prácu vo vinici. Zažite tradičnú oberačku hrozna. Okrem toho, že je to celkom príjemná práca, tak je to aj zábava. Oberačka je spojená s chuťou a vôňou hrozna, na posilnenie je vždy pripravená chutná desiata a na zahriatie štamperlík domácej pálenky. Po takejto námahe (samozrejme s mierou) je pripravená odmena vo forme večere/obeda vo vínnej pivnici (husacina, kačacina) a plnohodnotná ochutnávka vín priamo s vinárom.

Degustácia vo vašich priestoroch

Z rozličných dôvodov nechcete presunúť skupinu do vínnej pivnice? Zorganizujeme vám ochutnávku vín priamo vo vašej firme, alebo v priestoroch hotela, kde máte školenie, alebo team-building. Zabezpečíme vinára, alebo kvalifikovaného someliéra, ktorý vám predstaví kolekciu vín z vybraného vinárstva, alebo viacerých vinárstiev

Diskrétna ochutnávka 

Potrebujete zabezpečiť stretnutie pre menšiu skupinu, ktorá chce predebatovať obchodné záležitosti v diskrétnom prostredí a zároveň spojiť príjemné s užitočným? Zorganizujeme ochutnávku vín pre menšiu skupinu v pivniciach bez narušenia súkromia. Exkluzívne vína bude hosťom ponúkať someliér, alebo vinár, ktorý ich vyrobil.

Distribúcia vína pre vaše eventy

Pripravujete podujatie a chceli by ste klientom ponúknuť iné víno ako bežne dostať v klasickej distribučnej sieti? Zabezpečíme vám výnimočné víno od malých rodinných vinárstiev podľa vašich preferencií. Podporíte regionálnych výrobcov vína a pre vašich klientov ponúknete víno, ktoré nebudú mať možnosť ochutnať na iných akciách.